O MNIE

Nazywam się Karolina Bober-Nadolna, jestem psychoterapeutą i specjalistą psychologii klinicznej. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.

Podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe ukończyłam 5-letnią specjalizację z zakresu Zaburzeń Psychicznych Osób Dorosłych zdobywając tytuł specjalisty Psychologa
Klinicznego.

Ukończyłam 4-letnie szkolenie przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, organizowane przez Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, obecnie jestem w trakcie certyfikacji.

Odbyłam dwuletnie Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując od 2007 roku w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie w Oddziale Psychiatrii Ogólnej, a od 2014 roku w Pracowni Psychologicznej. W swojej pracy zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową, psychoterapią par i
małżeństw oraz diagnozą psychologiczną. Współpracuję z wieloma firmami szkoleniowymi i instytucjami publicznymi, mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń psychoedukacyjnych m.in. z zakresu komunikacji interpersonalnej, kształtowania umiejętności psychospołecznych, radzenia sobie ze stresem oraz treningów relaksacyjnych.

Lubię pracować z ludźmi i dla ludzi. Taka forma pracy daje mi wiele satysfakcji i poczucie spełnienia zawodowego. Prowadzę  psychoterapię w nurcie psychodynamicznym i integracyjnym łącząc różne podejścia teoretyczne w zależności od potrzeb pacjenta. W swojej pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.